5 عادت بزرگ فکر کردن

5 عادت بزرگ فکر کردن
موفقیت | 5 عادت بزرگ فکر کردناین افکار ما هستند که واقعیت ما را می سازند پس عاقلانه است که با بزرگ فکر کردن می توانید زندگی بزرگی را در هر سطحی برای خودتان بسازید—چه معنوی، چه احساسی و چه جسمانی. 5 عادت زیر به شما کمک می کنند تفکرتان را گسترش دهید تا بتوانید در نتیجه آنها زندگیتان را گسترده تر کنید.
 

1. انتخاب های شما سازنده نتیجه زندگیتان هستند.

برای اینکه چیزی برای خودتان بسازید، باید تصمیم بگیرید آنچه که می خواهید همین الان مال شماست نه یک هفته دیگر یا یک ماه دیگر یا 5 سال دیگر. باید حس کنید که داشتن آنچه که می خواهید چه حسی دارد و بعد تغییرات لازم را در زندگیتان ایجاد کنید. ممکن است گاهی برایتان سخت باشد که خودتان را از منطقه آرامشتان بیرون بکشید اما با نگه داشتن تصویر آنچه می خواهید در ذهنتان، می توانید تصمیماتتان را بر اساس آن تصویر اتخاذ کنید. سعی کنید تصمیماتتان را از نقطه ای بگیرید که انگار آنچه می خواهید را به دست آورده اید، نه از نقطه ای که واقعاً هستید.

2. عادات شما سازنده نتیجه زندگیتان هستند.

اگر بخواهید دونده ماراتن شوید، باید عادات و خصوصیات یک دونده ماراتن را در خود ایجاد کنید. اگر می خواهید یک میلیونر شوید، باید عادت های میلیونرها را داشته باشید. اگر می خواهید سلامت باشید، باید عادت و رفتارهای افراد سالم را داشته باشید. عادت های جسمانی و شخصی شما باید در جهت خواسته هایتان باشند.

3. محیط شما سازنده نتیجه زندگیتان است.

از جایی که زندگی یا کار می کنید راضی هستید؟ باید محیطی برای خود بسازید که پشتیبان شما و هدفتان باشد. محیطی که موافق و در جهت اهدافتان باشد، به شما این قدرت را می دهد که بتوانید با انرژی بهتری روی میسر کردن اهداف و آرزوهایتان تمرکز کنید. محیط احساسی تان چطور؟ آیا کسانی که اطرافتان هستند از اهداف و آرزوهایتان حمایت می کنند؟ محیطی که آنچه الان هستید را ساخته است ممکن است محیطی نباشد که بتواند کسی که دوست دارید باشید را بسازد. محیط عقلانی تان چطور؟ به طرز تفکر اطرافیانتان دقت کنید. اطرافتان را با کسانی پر کنید که مثبت اندیش هستند و مثل شما بزرگ فکر می کنند. اگر در اطراف کسانی هستید که مدام نگران هستند و می ترسند، به خاطر داشته باشید که آن ترس و نگرانی ها واقعیت ندارند و سعی کنید روابطتان را با این افراد منفی باف کمتر کنید.

4. بطور مداوم دماسنج فراوانی تان را بالا ببرید.

ما در دنیایی گسترده زندگی می کنیم که از هر چیز به اندازه کافی برای همه وجود دارد. هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشیم یا بخواهیم در دسترس ماست، فقط به شرط اینکه آن را وارد تجربیاتمان کنیم. نمی توانید با ذهنی محدود، به گستردگی و فراوانی دسترسی پیدا کنید. باید انتظار آن را در زندگیتان داشته باشید و به خودتان این اجازه را بدهید که در هر سطحی، زندگیتان را گسترده کنید، چه معنوی، چه احساسی و چه مادی.

5. روی "چراها" تمرکز کنید.

چرا این چیزی که می خواهید را می خواهید؟ وارد هدف و علایقتان شوید. وقتی فهمیدید هدف و تمایلاتتان چه ها هستند، برایتان ساده تر خواهد بود که زندگیتان را در جهت آن اهداف و تمایلات پیش ببرید. وقتی در نظر بگیرید که چرا چیزی را می خواهید، ارتعاشاتتان معمولاً به سمت تمایلاتتان خواهد رفت. هر زمان به این فکر کنید که چطور، کی یا از طریق چه کسی این اتفاق می افتد، ارتعاشاتتان دوباره به سراغ مشکل و تمام دلایل اینکه چرا نمی توانید آن را داشته باشید، برمی گردد.

با اجرای همه این عادات در زندگیتان، متوجه می شوید که انرژیتان تغییر خواهد کرد. اگر اجرای همه آنها به طور همزمان دشوار به نظر می رسد، هر بار با یک عادت جدید شروع کنید. مطمئن باشید که زندگیتان گسترده تر خواهد شد.

 
 
/ 5 نظر / 29 بازدید
محمد

ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت می رویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر بر آورده ایم. الهی قمشه ای

ترمه

۞با سلام و درود..فرا رسيدن ماه ضيافت الهي بر شما مبارک ..ماهي سرشار از برکت و رحمت و عبادت هاي پذيرفته شده برايتان آرزومندم۞

ترمه

تنها کسی که با من درست رفتار می‌کند خیاطم است که هر بار که مرا می‌بیند، اندازه‌های جدیدم را می‌گیرد. بقیه به همان اندازه قبلی چسبیده‌اند و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم. – جورج برنارد شاو

خريد vpn

فروش و پشتيباني تخصص ماست. امنيت شما تخصص ما هست با سرويس هاي ما به راحتي و خيالي آسوده به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد https://www.q-five.com http://buyvpniran7.com https://iransabavpn11.com